تماس و درخواست جلسات مشاوره حضوری و آنلاین

تلفن هماهنگی

09356644224

محل برگزاری جلسات

آنلاین (اسکایپ)

ارتباط با ایمیل

info@atalebi.com

ارتباط با مشتریان در تلگرام

sitesupport@

درخواست جلسه مشاوره (حضوری/دیجیتال)


تمام وقت‌های مشاوره سال 1400 تا خردادماه تخصیص داده شده است. درخواست‌های مشاوره‌ای که امروز ثبت می‌شوند، پس از بررسی، برای خرداد و تیر در لیست مشاوره قرار می‌گیرند. .
با توجه به برنامه‌های کاری من، هماهنگی و برگزاری جلسات معمولاً سه تا چهار هفته طول می‌کشد. امکان برگزاری جلسات فوری را ندارم. همکاران من تا 7 روز پس از ثبت اطلاعت در فرم، با شما تماس می‌گیرند و هماهنگی‌های لازم برای برگزاری جلسه را انجام خواهند داد. از صبوری شما سپاس‌گزارم.

با پر کردن این فرم چه اتفاقی می‌افتد؟

پرسش‌های شما در جلسات (حضوری یا از راه دور، به صورت دیجیتال) پاسخ داده می‌شوند.
به همین منظور دو نوع همکاری وجود دارد:

  • » جلسات موردی
  • » جلسات مستمر

جلسات موردی ویژه پرسش‌های شما دربارۀ یک موضوع مشخص است، مثلاً دربارۀ بررسی رقبا، بررسی استراتژی‌ها، پاسخ به مجموعه‌سوالاتی دربارۀ کسب و کار، فضای آنلاین، استراتژی یا برنامه بازاریابی دیجیتال فعلی شما، بررسی وضعیت وب سایت و یا بررسی‌های موردی مانند بررسی وضعیت سئو، شبکه‌های اجتماعی، بازاریابی محتوایی و مانند آن.
پس از ثبت‌درخواست مشاوره، درخواست شما بررسی شده، با شما تماس می‌گیریم، طی تماس، هزینۀ جلسه به اطلاع شما می‌رسد و بعد از موافقت با آن و پرداخت هزینه، جلسه برگزار می‌شود.
جلسه با در نظر گرفتن شرایط می‌توند به صورت حضوری یا دیجیتالی (از طریق اسکایپ یا سایر ابزارهای ارتباط دیجیتال) برگزار شود.
روال معمول این است که در جلسه اول، به پرسش‌های شما پاسخ داده شود. ممکن است نیاز به جلسات بیشتری باشد یا شما مایل باشید جلسات مستمری داشته باشیم.
در صورت نیاز به جلسات بیشتر، در همان جلسه اول، نسبت به ادامه همکاری و برگزاری جلسات بیشتر در صورت نیاز شما و موافقت طرفین، تصمیم‌گیری می‌کنیم.


خبرنگاران و اصحاب رسانه

به عنوان دبیر انجمن صنفی کسب و کارهای اینترنتی، پاسخگوی تماس‌های شما هستم. با شماره 09356644224 تماس بگیرید. معمولاً تلفن را همکاران من پاسخ می‌دهند. نام رسانه و نام خودتان را بفرمایید. با شما تماس می‌گیرم.


آنچه دیگران دربارۀ من می‌گویند136

سایت

22

سال فعالیت

10.000<

نفر همراه

4

پروژه در دست