تماس و درخواست جلسات مشاوره آنلاین

تلفن هماهنگی

09356644224

محل برگزاری جلسات

آنلاین (اسکایپ/گوگل میت)

ارتباط با ایمیل

info@atalebi.com

ارتباط در تلگرام

sitesupport@

درخواست جلسه مشاوره (آنلاین)* مهم * : لطفاً توضیحات بخش «با پر کردن این فرم چه اتفاقی می‌افتد» را پیش از ثبت درخواست، بخوانید.

با پر کردن این فرم چه اتفاقی می‌افتد؟

پرسش‌های شما در جلسات آنلاین (اسکایپ/گوگل میت) پاسخ داده می‌شوند.

جلسات موردی ویژه پرسش‌های شما دربارۀ یک موضوع مشخص است، مثلاً دربارۀ بررسی رقبا، بررسی استراتژی‌ها، پاسخ به مجموعه‌سوالاتی دربارۀ کسب و کار، فضای آنلاین، استراتژی یا برنامه بازاریابی دیجیتال فعلی شما، بررسی وضعیت وب سایت و یا بررسی‌های موردی مانند بررسی وضعیت سئو، شبکه‌های اجتماعی، بازاریابی محتوایی و مانند آن.
با ثبت‌درخواست مشاوره، درخواست شما بررسی می‌شود. این بررسی معمولاً یک تا دو هفته طول می‌کشد. پس از آن با شما تماس می‌گیریم، طی تماس، هزینۀ جلسه به اطلاع شما می‌رسد و بعد از موافقت با آن و پرداخت هزینه، یک فرم برای تکمیل اطلاعات مورد نیاز جلسه خدمت شما ارسال می شود. پس از آن، روز و ساعت برگزاری جلسه با شما هماهنگ می‌شود. معمولاً جلسات مشاوره روزهای شنبه (بعدازظهر) برگزار می‌شوند. برگزار می‌شود.
روال معمول این است که در جلسه، به صحبت‌های شما گوش می‌کنم. سوالاتی می‌پرسم و در نهایت درباره سوالات شما، راهکارهایی که به نظر می‌رسد را مطرح می‌کنم. .
در صورت نیاز به جلسات بیشتر، در همان جلسه اول، نسبت به ادامه همکاری و برگزاری جلسات بیشتر در صورت نیاز شما و موافقت طرفین، تصمیم‌گیری می‌کنیم.
ضمناً، با توجه به اینکه در حوزه موبایل اپلیکیشن‌ها هیچ تجربه و تخصصی ندارم، در این حوزه جلسه مشاوره ندارم.


خبرنگاران و اصحاب رسانه

به عنوان دبیر انجمن صنفی کسب و کارهای اینترنتی، پاسخگوی تماس‌های شما هستم. با شماره 09356644224 در ساعات اداری تماس بگیرید. معمولاً تلفن را همکاران من پاسخ می‌دهند. نام رسانه و نام خودتان را بفرمایید. حتماً با شما تماس می‌گیرم.


آنچه دیگران دربارۀ من می‌گویند136

سایت

22

سال فعالیت

10.000<

نفر همراه

4

پروژه در دست